Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Java/Scala developer (Middleware-CCF) – mezinárodní projekt

Hledáme nové kolegy(-yně) do rozšiřujícího se týmu pro práci na mezinárodním projektu se zákazníkem v Německu. Jedná se o novou generaci celosvětově rozšířené komunikační platformy pro přístup k vzdáleným systémům v oblasti IIOT (Industry Internet of Things). Pokud Vás baví pracovat s nejmodernějšími technologiemi a vyvíjet state-of-the-art produkty, tak nám pošlete Vaše CVčko a pojďte s námi tvořit budoucnost…

Popis pozice:

• Vývoj serverové komponenty CCF (Core Communication Framework), která zprostředkovává spojení se vzdálenými systémy
• Vývoj je v jazyce Scala s důrazem na škálovatelnost, fault tolerance a rozšiřitelnost systému v rámci jeho nasazení v cloudovém prostředí za použití frameworku Akka
• Imperativní a funkcionální programování včetně dokumentace a testování
• Podíl na návrhu architektury v souvislosti s napojením CCF na ostatní komponenty platformy
• Budování a osvojení know-how v oblasti těchto průlomových technologií
• Kód review, zajištění kvality SW („clean code“)
• Práce v mezinárodním agilním týmu rozděleném na několika lokacích (komunikace v angličtině na denní bázi)

  • Java

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• Zkušenosti s funkcionálním programováním nebo schopnost a ochotu učit se rychle novým věcem (vhodné např. pro absolventy matematicky zaměřených VŠ)
• Alespoň základní znalosti v oblasti síťové komunikace (vrstvy, protokoly)
• Znalosti Scala/Akka velkou výhodou
• Znalosti frameworků Netty nebo Spring výhodou
• Angličtinu na komunikativní úrovni (alespoň B1-B2), znalost němčiny výhodou
• V rámci rozšiřování týmu rádi uvítáme jak seniory, tak i čerstvé absolventy
• Jedná se o pozici přednostně na plný úvazek, částečný úvazek je možný dle dohody

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na penzijní spoření
• Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
• Stravenková karta
• Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Účast na mezinárodních projektech
• Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
• Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Místo výkonu práce:

Brno

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Lucia Jevočinová