Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Onboarding Specialist (KB SmartPay)

Do našeho Client Delivery týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Onboarding Specialist

Co bude náplní Vaší práce:

- Podpora procesu “Client onboarding”
- Zadávání dat/podkladů do systému
- Sledování příslušných případů a doplňování dodatečných podkladů/dat dat do systému
- Interní komunikace v rámci společnosti

  • .NET
  • Android
  • Angular
  • ASP.NET Core
  • C#
  • CSS
  • Enterprise Architect
  • HTML 5
  • iOS
  • Java
  • JQuery
  • JUnit
  • MongoDB
  • MSSQL
  • Octopus Deploy
  • Oracle
  • Software Testing
  • Team Foundation Server
  • Universal Windows Platform
  • GitLab
  • Codeception
  • PHP 7

Co od Vás požadujeme:

- Znalost standardních kancelářských aplikací (M/S Windows/MS Office)
- Znalost bankovního prostředí a problematiky bankovních karet výhodou
- AJ výhodou
- Zkušenost s procesem onboardingu výhodou

Co Vám nabízíme:

- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Proplacení prvních 3 dnů nemoci
- Stravenky
- Extra dny volna navíc - Bridge Days
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- Možnost práce z domova
- Notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
- Systém benefitů Cafeterie
- Možnost dalšího kariérního a profesního růstu
- Práce v přátelském kolektivu s prostorem k vlastní realizaci
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost interních jazykových kurzů

Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou do 31.12.2019.

Worldline jako součást skupiny ATOS je evropským lídrem v oblasti platebního styku a transakčních služeb. V současné době působí v České republice pod značkou KB SmartPay.

Klienty Worldline jsou lokální obchodníci, velké národní společnosti i nadnárodní korporace podnikající v nejrůznějších oborech, ale také municipality a banky.
Společnost se zaměřuje na 3 hlavní oblasti: Akceptace platebních karet & platební terminály; Mobilita a eCommerce; Zpracování finančních transakcí a licencování software. Naše řešení si kladou za cíl zprostředkovat našim zákazníkům kompletní řešení pro oblast bezhotovostních plateb. Naše produkty reflektují nejnovější trendy, jsou ale zároveň uživatelsky jednoduchá, s nejvyšší úrovní zabezpečení a vysokou užitnou hodnotou.

Kontakt

KB SmartPay, Cataps s.r.o.
Valentýna Mejzlíková
Lazarská 11/6
120 00  Praha
Czech Republic