SAP Architekt

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Hledáme zkušené SAP architekty do oblasti statní správy a výroby

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji zajímavého byznysu a být součástí nejrychleji rostoucí SAP skupiny na českém trhu, pošlete nám Váš životopis na lucia.jevocinova@atos.net nebo odpovězte na tento inzerát. Velmi rádi s Vámi probereme možnosti případné spolupráce.

Popis pozice:

  • Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace a nabídky
  • Zkoumá/popisuje/vytváří potřeby u zákazníků
  • Navrhuje řešení dle potřeb našich zákazníků
  • Spolupracuje s obchodníky, konzultanty a managementem na definici strategie divize SAP

    Požadujeme:

    • VŠ vzdělání (ekonomické či IT zaměření)
    • Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána
    • Znalosti obchodních procesů v oblasti výroby, logistiky/ znalosti obchodních procesů ve státní správe
    • Zkušenosti a reference z implementačních projektů
    • Základní orientace v IoT a Industry 4.0
    • Zkušenosti, orientace v SAP
    • Zkušenosti se SAP HANA a SAP S/4HANA výhodou
    • Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
    • Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (* firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook, automobil
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Kanceláře na Praze 4 (5 minut od metra Pankrác)

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Lucia Jevočinová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika